Wyjście do żłobka

Dnia 6 grudnia 2017r. Wolontariusze naszej szkoły wybrali się do Żłobka aby sprawić radość tym najmłodszym. Wszystkie dzieci z niecierpliwością i podekscytowaniem oczekiwały Świętego Mikołaja.

Gdy drzwi sali otworzyły się w progu stanął długo wyczekiwany Mikołaj, który przywitał się ze wszystkimi dziećmi i opowiedział skąd przybył. Następnie przedstawił swoich pomocników czyli aniołki oraz niesfornego diabełka. Aby sprawić dzieciom radość Mikołaj wraz z pomocnikami zaśpiewał przygotowaną piosenkę oraz wręczył dzieciom smakołyki i zestaw bajek do czytania. Każde dziecko w tym dniu mogło poczuć się wyjątkowe.

joomplu:2570joomplu:2571

Jednak nasz Święty Mikołaj tak się rozśpiewał, że wraz z melodią zawędrował do Dyrekcji Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego. Zaśpiewał i złożył życzenia bożonarodzeniowe.

joomplu:2573joomplu:2574

Pani Dyrektor z radością przywitała naszych przebranych Wolontariuszy i poczęstowała ich słodyczami.

Dzisiaj jest: Piątek
23 Października 2020